هجوم‌ بی‌سابقه‌ وهابیان علیه شیعیان در حج امسال
لدائی کہ عمل
  • تاریخ: 2013 اکتوبر 12

هجوم‌ بی‌سابقه‌ وهابیان علیه شیعیان در حج امسال


           
بسیاری از حجاج بیت‌الله الحرام که به مکه رفته‌اند با هجوم‌های بی‌سابقه‌ای از سوی وهابیان علیه شیعیان رو به رو شده‌اند.

روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع امروز شنبه خود نوشت:

* یک پایگاه خبری رژیم صهیونیستی نوشت: آمریکا تصمیم دارد به زودی برخی از تحریم‌های اقتصادی وضع شده علیه ایران را کاهش دهد.

پایگاه خبری دبکا متعلق به رژیم صهیونیستی، به نقل از منابع ویژه خبری خود، با تاکید بر صحت این خبر ادامه داد: باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا طی روزهای اخیر با ارسال پیامی به بنیامین نتانیاهو اظهار داشته که قصد دارد به شکل تدریجی تحریم‌های ایران را کاهش دهد.

به نوشته این پایگاه، اوباما در این پیام تاکید کرده که در این برنامه برخی تحریم‌های اساسی ایران، اما بدون اهمیت در رابطه با برنامه هسته‌ای را کاهش می‌دهد.

دبکا در این باره نوشت: اسراییل به عنوان هم پیمان مهم آمریکا در منطقه، این پیام را به شکل ویژه و با تفصیل فراوان درخصوص تسویه حساب‌های میان آمریکا و ایران دریافت کرده و پیام مشابهی برای کشورهای عربی بویژه عربستان و کشورهای اروپایی ارسال نشده است.

این پایگاه با اشاره به اینکه این اقدام اوباما با خواسته‌های سران رژیم صهیونیستی در تناقض است، نوشت: کاخ سفید هنوز ضمانت عملی به اسراییل ارائه نداده است.

* یک باند همجنس بازی و شیطان‌پرستی متشکل از چند ده نفر به همراه چند تبعه خارجی از کشورهای عراق و بعضی از کشورهای منطقه پس از مراقبت و تحت نظر بودن چند ماهه توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و متلاشی شدند.

این گروه که به بهانه برگزاری جشن تولد در یکی از تالارهای شهر به رقاصی و... مشغول بودند، دستگیر و به مراجع تحویل داده شدند. در این گروه مسائلی مثل ترویج نمادهای شیطان‌پرستی، ازدواج همجنسگرایان و... انجام می‌شد و درحال انجام اقداماتی برای گسترش فعالیت‌های خود بودند.

 این گزارش می‌افزاید: بعضی جریانات خارجی با اعزام افرادی از گروه‌های شیطان‌پرستی و همجنس‌گرایی به کشور از مدتها پیش درصدد ترویج فساد در داخل کشور هستند.

* بسیاری از حجاج بیت‌الله الحرام که به مکه رفته‌اند با هجوم‌های بی‌سابقه‌ای از سوی وهابیان علیه شیعیان رو به رو شده‌اند.

وهابی‌های مکه با استفاده از توزیع کتاب‌های ضد شیعی، تبلیغات وسیعی را علیه شیعیان آغاز کرده‌اند.

 از بارزترین کتاب‌هایی که توسط این گروه به حجاج توزیع می‌شود کتاب "الکافی فی تحذیر البشریه من دین الاثنی عشریه؛ السرطان الشیعی و اللوبی الرافضی" است که در آن تشیع نوعی سرطان تشبیه شده که همگان باید نسبت به آن هوشیار باشند.
 
 
منبع: خبرگزاری ابنا
Copyright © 2009 The AhlulBayt World Assembly . All right reserved