بودجه ضد شیعه عربستان با کل بودجه کشورهای تونس، اردن و یمن برابر است
درحال بارگزاري
  • تاريخ: چهار شنبه 18 دي 1392

بودجه ضد شیعه عربستان با کل بودجه کشورهای تونس، اردن و یمن برابر است


           
شيعيان با زيارت حسين(ع) به خدا تقرب مي‌جويند در حالي كه سلفي‌ها با قتل شيعيان به شيطان نزديك مي‌شوند، گرچه آنان اعتقاد دارند كه در حال تقرب به خدا هستند.
 
یکی از نوادگان پادشاه عربستان در سخنانی مهم به افشاگری در باره بطلان آموزه های وهابیت و انحرافات این فرقه و نیز اقدامات مخرب دستگاه اطلاعاتي سعودي عليه شيعه پرداخته است.

"تركي بن بندر بن محمد بن عبدالرحمن آل سعود" نوه پادشاه عربستان در این افشاگری از وجود بخش ویژه ای در سازمان اطلاعاتی اين كشور به نام "روافض" خبر داد و با اعلام اینکه بودجه‎ این بخش ویژه با بودجه كل کشورهای اردن ، یمن و تونس  برابری می کند ، گفت: یکی از وظایف این بخش پرداخت اموال هنگفت به مفتی های درباری براي مخدوش ساختن چهره تشيع است.

وی كه از معارضان نظام آل سعود است و ساكن پاريس است در جلسه ای با حضور  سياستمداران و روزنامه ، اعتقادات وهابيت درباره تشيع را باطل خواند و با بيان برتري تشيع بر وهابيت گفت: شيعيان با زيارت حسين(ع) به خدا تقرب مي‌جويند در حالي كه سلفي‌ها با قتل شيعيان به شيطان نزديك مي‌شوند، گرچه آنان اعتقاد دارند كه در حال تقرب به خدا هستند.

تركي بن بندر تصریح کرد: شيعيان مرتكب گناهي نمي‌شوند، ولي سلفي گرايان با قتل نفس كه از گناه‌هاي كبيره است و اسلام به شدت نسبت به آن نهي مي‌كند، مرتكب گناه مي‌شوند، سلفي‌ها به هيچ وجه حق قتل پيروان اهل بيت(ع) را ندارند زيرا با آنان تنها در انديشه اختلاف نظر دارند.

عضو سابق وزارت كشور عربستان که به علت انتقاد از پادشاه اين كشور از سوي علماي درباري به كفر متهم شده است، افزود: در گذشته مي‌شنيدم كه شيعيان به دليل رد خلافت ابي بكر، عمر و عثمان، كافر هستند در حالي كه امروزه برايم ثابت شده است که هر كس با حاكم سياسي مخالفت كند از سوي علماي درباري به كفر متهم مي‌شود.

وي ادامه داد: ابي بكر، عمر و عثمان حاكمان سياسي بودند و هر فردي حق دارد مخالفت خود را با آنان اعلام كند زيرا اين اوج دموكراسي است. اطلاق كلمه رافضه عليه شيعيان نيز به دليل همين مخالفت بوده است اما به نظر نمي‌رسد كه شيعيان مرتكب اشتباهي شده باشند.

این ناراضی خاندان آل سعود درباره وجود بخش ويژه‌اي به نام "روافض" در وزارت اطلاعات عربستان، نیز اظهار داشت: اين شعبه كه بودجه آن برابر با بودجه كل تونس، اردن و يمن است وظيفه مخدوش ساختن مذهب تشيع را با استفاده از انتشار كتاب‌هاي سرشار از كذب در موسم حج و حتي دعوت به قتل شيعيان را دارد.

تركي بن بندر در ادامه افشاگری خود گفته است : در آن زمان كه عضو وزارت داخلی بودم اين وزارت به يك روحاني لبناني كه مزدور آل سعود بود مبلغ 7 ميليون دلار پرداخت كرد و در قبال آن از وي خواست كه شبكه ماهواره‌اي و روزنامه افتتاح كند و طي آن به اعتقادات شيعيان توهين كرده، عزاداري حسيني را بدعت بخواند، عمر بن خطاب را از شهادت فاطمه زهرا(س) مبرا سازد، آيه "لا تقربوا الصلاة و انتم سكاري" را در حق علي بن ابي طالب(ع) جلوه دهد و "اشهد ان عليا ولي الله" را از اذان حذف كند.

وي تأكيد كرد: پس از مرگ آن روحاني نيز مزدوران جديدي اين راه را ادامه دادند و هم اكنون نيز شاهد اختصاص ميليون‌ها دلار براي مخدوش ساختن نام تشيع در عراق هستيم، ولي اين تلاش‌ها بيهوده است چرا که تنها افراد نادان از اين برنامه‌ها حمايت مي‌كنند.

تركي بن بندر در پايان گفت: من در آينده‌اي نزديك تابعيت فرانسه را دريافت مي‌كنم و در انتخابات پارلماني نامزد خواهم شد، زيرا عربستان كشوري عقب افتاده است كه از سوي باندي اداره مي‌شود كه حاكمان آن به صورت 24 ساعته به جز در زمان نماز مشغول شرب خمر هستند، اموال ملت را به سرقت مي‌برند و اين اموال را به زنان رقاص و مردان قاتل اهدا مي‌كنند.
 
 
منبع: خبرگزاری ابنا
Copyright © 2009 The AhlulBayt World Assembly . All right reserved