دستور پادشاه عربستان برای توزیع کتاب ضدشیعی در میان زائران بیت‌الله الحرام
درحال بارگزاري
  • تاريخ: جمعه 26 مهر 1392

دستور پادشاه عربستان برای توزیع کتاب ضدشیعی در میان زائران بیت‌الله الحرام


           
منابع آگاه نزدیک به پادشاه عربستان اعلام کردند، وزارت حج این کشور به دستور پادشاه ۵ میلیون نسخه کتاب ضد شیعه "دشمنت را بشناس" را میان حجاج توزیع کرده است که در آن از مسلمانان سایر مذاهب خواسته شده است تا با شیعیان مبارزه کنند.

منابع آگاه نزدیک به عبد‌الله بن عبد‌العزیز آل‌سعود اعلام کردند، ‌پادشاه عربستان دوماه پیش از آغاز مناسک حج تمتع به وزارت حج این کشور دستور داد تا کتابی را علیه شیعیان تهیه و چاپ کرده تا طی مراسم حج امسال آن را در میان حجاج به صورت رایگان توزیع کنند.

همچنین این منابع اعلام کردند، کتاب "دشمنت را بشناس" با محوریت تکفیر شیعیان و معرفی کردن آنان به عنوان دشمن اصلی اسلام و فراموش کردن صهیونیست و مساله فلسطین توسط یک نویسنده وهابی به نام "یعقوب بد القطامی" نوشته شده و در 5 میلیون نسخه به چاپ رسیده است، به گفته این منابع پادشاه عربستان بودجه ای بالغ بر 5 میلیون ریال عربستان را به چاپ این کتاب اختصاص داد.

به گفته ده‌ها تن که از راه‌های مختلف برای ادای مناسک حج تمتع وارد عربستان شدند، ماموران وزارت حج این کشور کتاب "دشمنت را بشناس" را که به زبان‌های مختلف ترجمه شده بود میان حجاج توزیع کرده اند.

 این کتاب شامل  چکیده ای از سخنان "ابن‌تیمیه" امام وهابیت در تکفیر شیعه و شاخه‌های مختلف آن آمده است که شامل کافر شمردن شیعیان و حلال بودن جان، ناموس و اموالشان است، همچنین در این کتاب آمده است که بر مسلمان واجب است تا پیش از جهاد علیه یهودیان و مسیحیان علیه شیعیان جهاد کرده و آنان را به قتل برسانند.

از بارزترین کتاب‌هایی که توسط این گروه در میان زائران توزیع می‌شود کتاب «الکافی فی تحذیر البشریة من دین الاثنی عشریة؛ السرطان الشیعی و اللوبی الرافضی» نوشته "یعقوب بدر القطامی"است.

این کتاب ها علاوه بر زبان عربی به زبان‌های انگلیسی و ترکیه ای نیز چاپ شده است.
 
 
منبع: خبرگزاری ابنا
Copyright © 2009 The AhlulBayt World Assembly . All right reserved