غدیر هویت شیعه است/ دین اسلام بدون ولایت امام علی(ع) ناقص است
درحال بارگزاري
  • تاريخ: دوشنبه 29 مهر 1392

غدیر هویت شیعه است/ دین اسلام بدون ولایت امام علی(ع) ناقص است


           
یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه غدیر هویت شیعه و هویت دین مبین اسلام است افزودند: ادیان آسمانی و دین مقدس اسلام، بدون ولایت حضرت امیر المومنین علی علیه اسلام ناقص می‌باشد.

صبح امروز ـ دوشنبه 29 مهرماه ـ فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی صافی  گلپایگانی با معظم له دیدار كردند.

آیت الله صافی در این دیدار ضمن تبریك عید سعید غدیر و دهه‌ی ولایت به همه‌ی مسلمانان و شیعیان جهان افزودند: بنده از توفیقاتی كه در احیای امر ولایت امیرالمومنین علیه السلام نصیب شما و همكارانتان شده است تشكر میكنم و امیدوارم كه همه‌ مورد عنایت حضرت ولی الله الاعظم ارواحنا فداه قرار بگیرند.

ایشان با اشاره به اهمیت غدیر و ضرورت زنده نگه‌داشتن آن افزودند: هرچه برای غدیر و زنده نگه داشتن این روز تاریخی كه عید الله الاكبر می‌باشد انجام دهیم، بازهم كم است وباید بیشتر از اینها برای معرفی این عید بزرگ كه حقیقت اسلام وحقیقت ادیان آسمانی است، به جهانیان تلاش كنیم.

مرجع تقلید شیعیان ادامه دادند: غدیر هویت شیعه و هویت دین مبین اسلام است و ادیان آسمانی و دین مقدس اسلام،  بدون ولایت حضرت امیر المومنین علی علیه اسلام ناقص می‌باشد؛ لذا بر همه‌ی شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت وطهارت لازم است كه از این عید سعید با عظمت، بسیار زیاد تجلیل نموده و همایش‌ها، كنگره‌ها و جشن‌های بزرگ مذهبی كه خالی از مناهی و ملاهی است برگزار نمایند.

آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به اینكه بحمدالله سپاه پاسداران در وظیفه‌ای كه تا به حال برعهده گرفته است موفق بوده است؛ درخواست نمودند كه بتوانند ارزشها واصول اولیه نظام را كه همان ارزشهای اسلامی می‌باشد، حفظ نموده و رضایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف رابرای خود كسب نماید.
 
 
منبع: خبرگزاری ابنا
Copyright © 2009 The AhlulBayt World Assembly . All right reserved