پایگاه جامع تبلیغ
درحال بارگزاري
  • تاريخ: پنج شنبه 8 دي 1390

پایگاه جامع تبلیغ


           
پایگاه جامع تبلیغ دربردارنده بخش های مختلفی همچون، کتابخانه، تالار گفتگو، پاسخگویی، اخبار و رویدادها، تحقیقات و مقالات، گوناگون و دانستنیها، تلفن همراه، نرم افزار و چند رسانه ای است.

پایگاه جامع تبلیغ با عنوان«ذی طوی» از سوی اداره تبلیغ اینترنتی معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه بروز رسانی می شود.

پایگاه جامع تبلیغ دربردارنده بخش های مختلفی همچون، کتابخانه، تالار گفتگو، پاسخگویی، اخبار و رویدادها، تحقیقات و مقالات، گوناگون و دانستنیها، تلفن همراه، نرم افزار و چند رسانه ای است.

آخرین ارسال های انجمن، پربازدیدترین اخبار، پربازدیدترین مقالات و کوله بار تبلیغی از دیگر بخش های اصلی این پایگاه اینترنتی است.

ارائه محتواهای کاربردی تبلیغ برای طلاب و مبلغان، انتشار ویژه نامه های تبلیغی، اخبار حوزه، معرفی کتاب، سایت و نرم افزار، مقالات متنوع کاربردی، نواهنگ ها و نماهنگ های جذاب بخشی از مطالب گسترده ای است که بر روی این پایگاه عرضه می شود.

پاسخگویی آنلاین به سئوالات و شبهات کاربران و ارائه نرم افزارهای مختلف برای دانلود، بخشی از خدماتی است که در پایگاه اینرنتی ذی طوی عرضه می شود.

شایان ذکر است، انجمن گفت‌و‌گوی پایگاه جامع تبلیغ به نشانی اینترنتی http://www.zitova.com از دیگر بخش های این پایگاه است که کاربران با حضور در آن به بحث و گفت‌و‌گو درباره موضوعات مختلف می پردازند.

دین شناسی، جهان شناسی، معاد شناسی، مهدویت و امام شناسی، آشنایی با فرق و ادیان و فرقه های نو ظهور، آشنایی با احکام در موضوعات مختلف، حقوق خانواده و زن، بخشی از موضوعاتی است که کاربران این پایگاه در آن به بحث و تبادل نظر می پردازند.

ارائه برنامه زمانبندی تالارهای گفت‌و‌گوی اینترنتی همچون آیه های انتظار و حلقه معرفت بخشی از خدمات این انجمن گفت‌و‌گو است.

بخش مقالات و تحقیقات پایگاه جامع تبلیغ از زیر بخش هایی همچون، فرهنگ و اندیشه ، ‌معارف اسلامی، مکاتب و مذاهب، توشه تبلیغ و روش تبلیغ تشکیل شده است که در هر کدام از این زیر بخش ها مقالات و تحقیقاتی ارائه شده است.

بخش اخبار و رویدادهای این پایگاه نیز از زیر بخش هایی همچون،‌ اخبار معاونت تبلیغ، گزیده جراید کشور، گزیده اخبار سایت ها، تازه ها ، تحلیل اخبار و اخبار وبلاگ ها تشکیل شده است؛ در بخش اخبار وبلاگ ها، وبلاگ های طلاب و مبلغان فعال در فضای مجازی معرفی شده است.

همچنین در بخش سمت راست این پایگاه، بنرهای مقالات ارائه شده در«مجله مبلغان» نصب شده است و دسترسی کاربران به این مقالات را سرعت می بخشد.

ثبت نام مبلغان اینترنتی و همراهان تبلیغی، از دیگر بخش های این پایگاه است، طلاب علاقه مند به تبلیغ در فضای مجازی و همچنین افراد علاقه مند به همراهی اینترنتی مبلغان، می توانند با مراجعه به این بخش نام نویسی کنند.

گفتنی است،‌ پایگاه جامع تبلیغ در پنجمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال در بخش پایگاه‌های مروج اندیشه های انقلاب اسلامی و اندیشه های امام و ولایت فقیه رتبه نخست را کسب کرد.

علاقه مندان به استفاده از این پایگاه جامع می توانند به نشانی اینترنتی http://www.zitova.ir مراجعه کنند.


منبع: خبرگزاري رسا


Copyright © 2009 The AhlulBayt World Assembly . All right reserved