معرفی سايتی ويژه كودكان و نوجوانان
درحال بارگزاري
  • تاريخ: يکشنبه 10 دي 1391

معرفی سايتی ويژه كودكان و نوجوانان


           
سايت مركز آل البيت العالمی للمعلومات به ارتقاء سطح كاربران كودك و نوجوان در حوزه عترت و سيره ائمه اطهار(ع) می‌پردازد.

 سايت حُسنا، وابسته به «مركز آل‌البيت‌العالمی‌للمعلومات» مركز جهانی اطلاع‌رسانی آل البيت‌(ع)، ويژه كودك و نوجوان، شامل بخش‌هايی همچون داستان، بازی، چهارده معصوم، مجلات، گالری عكس و دين و زندگی است.

بحش چهارده معصوم شامل سرفصل‌هايی همچون زندگی‌نامه معصومين، داستان‌هايی از معصومين و معرفی كتاب و بخش دين و زندگی شامل سرفصل‌هايی همچون وضو، نماز و تيمم است.

بخش مجلات در همه حوزه‌های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، علمی، متفرقه، خبر، داستان، سرگرمی اطلاعاتی را برای كاربران كودك و نوجوان ارائه می‌دهد.

همچنين در بخش‌هايی از اين سايت به نشانی اينترنتی www.husna.net، احاديث مختلفی از ائمه اطهار(ع) عنوان شده است كه می‌توان به حديثی از امام علی(ع) كه می‌فرمايند: خوش‌رويی احسانی بی‌هزينه است و يا امام صادق(ع) فرمودند: دوستی با ما اهل بيت، برترين عبادت است، اشاره كرد.

استفاده از رنگ‌های شاد و گرافيك جذاب از ويژگی‌های اين سايت كودك و نوجوان به شمار می‌رود. همچنين استفاده از مبانی قرآن و اهل بيت در جای مناسب و به زيبايی هرچه تمامتر، اين سايت را نسبت به ديگر سايت‌ها متمايز می‌كند.

آموزش نماز و وضو از جمله مطالب جالب اين سايت به شمار می‌رود كه سبب می‌شود تا كودكان و نوجوانان با طريقه اقامه فريضه الهی بيشتر آشنا شوند.


منبع: خبرگزاری ایکنا


Copyright © 2009 The AhlulBayt World Assembly . All right reserved