• تاريخ: شنبه 5 تير 1389

خدایا! عاجزم و بیچاره، فقط امید به لطف و کرم و فضل تو دارم.


           

خدایا! عاجزم و بیچاره، فقط امید به لطف و کرم و فضل تو دارم.
     
خدایا! این این بنده ضعیف و ذلیل و گنهکار تو می‏خواهد که او را ببخشی و بیامرزی و قلم عفو بر اعمال او بکشی.
   
خدایا!  به من توفیق بده که به عهد خود که با تو بسته‏ام و هر بار با تکرار گناهان به آن عمل نکرده‏ام ، این بار وفا نمایم.
    
خدایا! قَسَمت می‏دهم بر محمد و آل محمد (ص) قبل از آنکه مرا از این دنیا ببری، تمامی گناهانم را ببخش و به من آنقدر توانایی بده تا آخرین نفسی که زنده هستم بنده مخلص تو باشم و در راه تو و برای تو حرکت نمایم.
   
خدایا! عاجزم و بیچاره، فقط امید به لطف و کرم و فضل تو دارم.
   
خدایا! تو را سپاس که در زمانی و عصری زنده هستم که پس از عمری گناه و بیچارگی اکنون تحت لوای حکومت اسلامی زندگی می کنم و حال که دشمنان تو کمر به نابودی اسلام و مسلمین بسته‏اند در صف مجاهدان تو قرار دارم و از نعمت بزرگ شرکت در جنگ حق علیه باطل و اسلام و کفر برخوردارم.
  
خدایا! تو خود شاهدی که خلق تو را در سرتاسر عالم به بند کشیده‏اند و با انواع حیله‏های شیطانی بر آنها به ناحق حاکم شده‏اند و اکنون که بنده‏ای از بندگان تو و فرزندی از فرزندان پیامبر بزرگ تو برای برقراری حاکمیت قوانین تو با رهبری امت مسلمان ایران قیام نموده و چنین امتی را یکپارچه و یک صدا برای برافرازی پرچم «لااله الا الله» به حرکت درآورده، گرگان و کفتاران تاریخ به این انقلاب و امت اسلامی حمله ور شده‏اند، پس به رزمندگان ما توانایی و قدرت رویارویی با حملات این درندگان تاریخ عطا فرما تا با پیروزی به لشکریان کفر صدامی باب فتح قدس را بگشایند و ضربه نهایی را بر پیکر جباران و ستمگران فرود آورند، زیرا تمام مستضعفان و در بندان به اسارت کشیده‏شدگان چشم امید به این انقلاب دوخته‏اند.
  
خدایا! از تو می خواهم اگر در راه تو و به دست دشمنان تو کشته شدم، مرا به عنوان شهید در راهت بپذیری، زیرا که گناهانم زیاد است و طاعاتم اندک.
   
   ***
   
از وصیت نامه شهید احمد بابایی

 

Copyright © 2009 The AhlulBayt World Assembly . All right reserved